The application has been sent

Our manager has already started the selection at your request

Testimonials

Impressions of our customers

Оперативно підібрали катамаран, запропонували різні напрямки, менеджер постійно була на зв’язку упродовж усього тижня поїздки.
Яхт-тур залишив в мене неймовірні враження! Вдячна організаторам за комфортний відпочинок, чудову організацію та цей новий досвід. Рекомендую тур усім, хто хоче насолодитися морською природою, перезавантажитись та отримати спогади на все життя. Дякую за незабутній відпочинок!
Можливо мій відгук стане корисним іншим людям, які сумніваються або бояться з якоїсь причини вибирати для себе такий вид відпочинку, як яхтинг! Можу з упевненістю сказати, що я ніколи не відчувала в житті нічого більш захоплюючого....тепер навіть не знаю, як просто їхати і відпочивати в готелі, на одній і тій самій території 7-10 днів, навіть екскурсії не врятують від нудьги. А ось яхт-тур на яхті це НЕЙМОВІРНО!Нам з чоловіком пощастило потрапити на закриття яхт сезону в Греції, компанія Sparks Life організовувала флотилію з 2 бортів (катамарана і вітрильної яхти) Саронічною затокою, погода була сонячною, дуже спекотно, ідеальна температура для купання, чисте море, а компанія просто вогонь!У нас було 2 капітани, на кожній яхті, окрема подяка їм за професіоналізм, безпеку, атмосферу на борту. Ми дуже подружилися з командою на своєму борту і на сусідньому, влаштовували спільні обіди і вечері, запливи на яхту один до одного, загалом за тиждень ми всі дуже згуртувалися і до сих пір спілкуємося в наших "чатиках"))Маршрут мега насичений і дуже цікавий, на 2й день туру через кількість побачених красот і локацій, здавалося ніби ми вже тиждень у морі, дух захоплювало від заходів і світанків, кольору води, атмосферних містечок, до яких ми причалювали.Ми з чоловіком вирішили, що точно повернемося ще раз до Греції, безсумнівно з компанією Sparks Life відвідаємо ще один тур на яхті по Іоніці, не менш мальовничій (вже погуглила світлини) та в передчутті.Спасибі величезне організаторам, капітанам за наш незабутній відпочинок!
Підбирають для турів нові комфортні катамарани з усіма зручностями, мають в команді досвідчених капітанів, з якими безпечно їхати в тур, які також знають найкращі бухти, місця для купання та зручні марини.
Острови неймовірно гарні, і Сергій і Саня великі професіонали.За організацію подорожі і супровід я щиро дякую)
Замечательно было все, от яхты и до персонала который нас сопровождал - отдохнули очень круто!
Самые яркие эмоции, спасибо что доставляете такой сервис на своих изысканных яхтах.
Спасибо вам за организованный тур, вы прямо как-будто почувствовали что мы хотим! Все было волшебно.
js_loader